Waarnemend Directeur An Lecluijze anlecluijze@dekrekel.net
Administratief medewerker
Ilse Versele
secretariaat@dekrekel.net
  Deborah Dumez secretariaat@dekrekel.net
     
Zorgcoördinatoren
Julie Pauwels
juliepauwels@dekrekel.net
  Ulrike Ferket ulrikeferket@dekrekel.net

 
Hoofdschool 'De Krekel' (kleuter)
     
De eendjesklas (instapklas, vermoedelijk vanaf jan. 2018) Annemie De Blieck  
De muizenklas (Peuters + K1)
Joyce Claeys
Adelijn Vandoorslaer
joyceclaeys@dekrekel.net
adelijnvandoorslaer@dekrekel.net
De vlinderklas (Peuters + K1)

Evy Haes
Adelijn Vandoorslaer

evyhaes@dekrekel.net
adelijnvandoorslaer@dekrekel.net

De kikkerklas (K2) Nathalie Spaerkeer nathaliespaerkeer@dekrekel.net
De berenklas (K2 + K3)
Deborah Dhondt(afdelingsverantwoordelijke) deborahdhondt@dekrekel.net
De bijenklas (K2 + K3) Ann Meyvaert
annmeyvaert@dekrekel.net
 
 
     
Hoofdschool 'De Krekel' (lager)    
1ste leerjaar A
Sabine Roets (afdelingsverantwoordelijke)
sabineroets@dekrekel.net
1ste leerjaar B
Anja Galle
anjagalle@dekrekel.net
2de leerjaar A

Stefanie Vinck

stefanievinck@dekrekel.net
2de leerjaar B Tineke De Craene tinekedecraene@dekrekel.net
3de leerjaar A Marjolein Cornelis marjoleincornelis@dekrekel.net
3de leerjaar B Ellen Hacquaert ellenhacquaert@dekrekel.net
4de leerjaar A Vicky Antlitz vickyantlitz@dekrekel.net
4de leerjaar B
Charlotte De Jonghe
charlottedejonghe@dekrekel.net
3e graad: 5de leerjaar

Katia Bernaerdt
Lynn De Pauw

katiabernaerdt@dekrekel.net
lynndepauw@dekrekel.net

3e graad: 6de leerjaar
Veerle Rutsaert
Sofie Van Den Heede

veerlerutsaert@dekrekel.net
sofievandenheede@dekrekel.net


   
Klastitularissen Het Krekeltje
   
De visjesklas (Peuters + K1) Melissa Van Hulse melissavanhulse@dekrekel.net
De muisjesklas (Peuters + K1)
Sandra Marroyen
sandramarroyen@dekrekel.net
De berenklas (K2/K3)
Marleen Haes (afdelingsverantwoordelijke)
marleenhaes@dekrekel.net
De giraffenklas (K2/K3)
Indra De Muynck
indrademuynck@dekrekel.net


 
Bijzondere leerkrachten
 
Kinderverzorging
Christelle Verstraeten
 
Bewegingsopvoeding kleuter

Lynn De Pauw (De Krekel)
Sofie Savat (Krekeltje )

 
Bewegingsopvoeding lager
Dries Coene
 
Extra ondersteuning (o.a. via SES-uren)

Lynn De Pauw
Julie Pauwels 
Ulrike Ferket
Liselotte Bracke
Annemie De Blieck
Sofie Savat

 
Katholieke godsdienst
Luc Meyvaert
meyvaertluc@gmail.com
Niet-confessionele zedenleer
Sarah Hamerlinck
 
Islamitische godsdienst
Nadia Akhattout
 
Protestantse godsdienst Marina De Bree  
ICT-coördinator & webmaster
David Braet
 
     
CLB    
Maatschappelijk werker

Hadewych Poppe

 

Verpleegkundige

Martine Deconinck

 

Psycholoog

Vermoortele Barbara en/of Sieska Tanghe

 

Schoolarts

Jet Buyse

 
     

Logistieke medewerksters 'De Krekel'

Verantwoordelijke: Linda Onderdonck